Evlerde böcek ve fareler olması beklendik bir durumdur. Eğer siz de bir böcek sorunu yaşıyorsanız ve Çekmeköy veya etrafındaysanız hemen ekofarma ile bağlantıya geçerek bu sorundan bir an önce kurtulabilirsiniz. Evinizde ortaya çıkan böcek ve fareler evinize büyük zararlar verir. Bu yüzden profesyonel kişiler tarafından ilaçlama yapılması gerekir.

Peki, neden ve nasıl böcek ilaçlama yapılır?

Evlerde ve ofislerde böcekler, fareler, tahta kuruları ve daha yüzlerce tür böcek evlerde yaşayabilir. Özellikle büyük olan fare ve hamam böceği gibi canlılar hijyenik açıdan oldukça büyük bir sorundur. Banyolarda ve evin herhangi bir yerinden çıkabilecek bu istenmeyen canlılar hem görüntü itibariyle hem de zararları bakımından oldukça tiksindiricidir. Örneğin tahtakuruları..

Özellikle ahşap olan evlerde bulunan tahtakuruları çok büyük bir sorundur. Tahtakuruları ahşap olan evlerin ömrünü kısaltan bir böcek türüdür ve derhal halledilmesi gerekilen bir sorundur. Bu yüzden ahşap evin bir an önce ilaçlanması gerekir. Ayrıca bahçe sahipleri bilir ki bahçe bakmak çok zaman alan bir iştir. Zamanınızı ayırır bakarsınız, seversiniz ve büyütürsünüz. Evinize de hoş bir görünüm verir ancak belli böcek türleri hem toprağın üstünden hem de toprağın altından bitkilere zarar vermekte, bozulmasına neden olmaktadır. Bu yüzden bahçelerin bu tür böceklerden derhal kurtulması gerekir. Bu gibi durumlarda sizlere böcek ilaçlama hizmet sunarak bütün ilaçlama işlemlerini gerçekleştiririz.

Hamam böcekleri, fareler ise yediğiniz yemekler için bir tehdittir. Bu yüzden hiç kimse bu tür canlıların olduğu bir mekânda yemek yemek istemez. İster ev olsun ister ise lokanta veya restoran fark etmez. Her açıdan bu kötü bir durumdur. Bu yüzden eğer yemek hazırlayan bir yeriniz varsa muhakkak yılda bir iki defa ilaçlamanız gerekmektedir. Bunun için firmamız her zaman, 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdedir. Eğer bir böcek sorunu yaşıyorsanız ve çekmeköy ve çevresindeyseniz, aramanız gereken yer ekofarma olmalıdır. Uzman ilaçlama elemanları ve profesyonel malzemelerle çok kısa bir sürede böcek sorununuz ortadan kalkacaktır. Bunun için yapmanız gereken: ister ev ister bahçe ya da restoran fark etmez bizi aramanızdır. Bu sayede sahip olduğunuz mekân böcek ve diğer haşeratlardan arınmış olarak en kısa sürede size teslim edilecektir. Ekofarma olarak sizlere kaliteli hizmetimizi veteriner kontrolünde sunmaktayız.