Hem evlerimizde hem de iş yerlerimizde rastlayabileceğimiz ve insanları rahatsız eden fareler insan sağlığı içinde bir tehdit oluşturmaktadır. Fareler yaşadıkları yerler ve beslenme şekilleri nedeni ile bir çok insan sağlığına zararlı olan bakterileri taşımaktadır. Bu nedenle bu hayvanların bizim özellikle yiyeceklerimiz ile temas etmesi bizimde sağlığımızı tehlikeye atabilir. Fare ilaçlama bu gibi durumlarda başvurulan önlemlerden biridir. Tabi ki her fare ilaçlama işlemi kesin sonuç vermemektedir. Fare ilaçlama sonrasında eğer farelerden hala kurtulamıyorsanız bunun nedeni yapılan çalışmanın bilinçsiz bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Sizler eğer bu sorundan tamamen kurtulmak istiyorsanız fare ilaçlama işlemlerinin profesyonel kişiler tarafından yapılmasını sağlamalısınız.

Fare ilaçlama konusunda uzman olmayan kişiler genel olarak birkaç yöntem ile fareleri öldürmeye çalışırlar. Bunlar sıklıkla görülen fare ilaçlarını farelerin göründüğü yerlere koymak veya yapışkan tuzaklar ile farelerin ölmesini sağlamak. Bu gibi çalışmaların çoğu tam olarak sonuç vermemektedir. Fare ilaçlama çalışmalarının tam olarak sonuç vermesini istiyorsanız farelerin neden evinize geldiğini ve nerelerden geldiğini bulmalısınız. Yapılması gereken farelerin konuşlandığı yerleri tespit etmek ve bu yerlerden mekana girişleri engellemektir. Bunu doğru bir şekilde yapmak ve başarmak fare sorununun büyük oranda bitmesi anlamına gelmektedir. Fare ilaçlama işlemleri bundan sonra daha sağlıklı sonuçlar vermektedir. Kullanılacak olan kimyasallar sonrasında ise farelerin artık mekandan tamamen arındırılması sağlanabilmektedir.

 

Ekofarma haşere kontrol hizmetleri sayesinde sizlerde bu tür sorunlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Ekiplerimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Uzun yılların verdiği eğitimler ve deneyimler sayesinde insanlarımızın yaşadığını her türlü böcek ilaçlama, haşere veya hayvan istilasına karşı gerekli olan bütün çözümleri sunmaktayız. Fare ilaçlama konusunda da ekiplerimiz insan sağlığına zarar vermeden ilaçlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Böylelikle gönül rahatlığı ile işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Fare ilaçlama işlemlerimizi bitirdikten sonra da sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Veteriner kontrollerinde gerçekleştirilen bu çalışmalarda sorun yaşanılan hayvanlara minimum zarar vererek ortamı temizleme amacı güdülmektedir. Bizlerde talep edeceğiniz fare ilaçlama işlemlerinde ekiplerimiz sizlere en kısa sürede hizmet verecektir. Artık sizlerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız firmamızı arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.