Gemi ilaçlama çalışmaları bir çok noktadan oldukça önemlidir. Gemilerle hem yolcu taşımacılığı hem de yük taşımacılığı yapılmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı gemilerde böcekler oluşmuşsa da her iki taşımada da bir çok sorun yaşanabilmektedir. Yolcu gemilerinde görülen böcekler insanları rahatsız edebileceği gibi yiyeceklerimize bulaşan bakteriler nedeni ile sağlığımızı da etkilemektedir. Yük gemilerinde ise zarar görebilecek yiyecekler, eşyalar, bitkiler böcekler nedeni ile oldukça büyük sorun yaşayabilmektedir. Gemi ilaçlama işlemleri bu nedenle oldukça önemlidir. Gemi ilaçlama çalışmaları sayesinde yaşadığınız bu sorunlar tamamen ortadan kalkabilir. Tabi ki bu ilaçlama işlemleri bireysel olarak yapılması oldukça zordur. Bu nedenle profesyonel ekiplerden hizmet alarak ilaçlama işlemlerinin yapılmasını sağlamanız yapacağınız çok doğru bir adım olacaktır.

Gemiler bir çok ülkeye gitmektedir ve aynı zamanda farklı hava koşulların da seyahat etmektedir. Bu durum nedeni ile farklı bölgelere ait böcekler ile temas halinde olması oldukça normaldir. Yaşanılan bu durum gemilerde görülen böcek istilalarının daha tehlikeli olmasına da yol açmaktadır. Gemi ilaçlama çalışmaları bu nedenle oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Geminizde yaşadığınız bu tür sorunlarda sorunsuz bir çalışma için profesyonel ekiplerden yardım almanız gerekmektedir. yapılacak çalışmalarda böceklerin nerelerde yuva yaptığı tespit edilmektedir. Böcek ilaçlama yapılmaktadır. Daha sonrasında gemi ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır. Bu işlemler bitirildikten sonra böceklerin gemilere neden geldiği konusunda da çalışmalar yapılmaktadır.

Ekofarma olarak sizlere verdiğimiz gemi ilaçlama çalışmalarında her zaman sizin bir daha bu sorunu yaşamamanız için çalışmaktayız. Bu nedenle böceklerin gelme nedenlerini de bularak bundan sonraki zamanlarda tekrardan bu sorunları yaşamamanız için gerekli olan bütün önlemleri almanızı sağlamaktayız. Ekiplerimiz gemi ilaçlama çalışmalarını gerçekleştirirken gemide bulunan böcek türlerine göre ilaçlar kullanmaktadır. Veteriner kontrolünde gerçekleştirilen bu çalışmalar da farklı böcekler varsa bu böceklere etki edebilecek farklı ilaçlar kullanmaktayız. Gemi ilaçlama çalışmalarında kullanılan ilaçlar insanların sağlığına zarar vermemektedir. Büyük bir özen ve ekip çalışması içerisinde gerçekleştirdiğimiz ilaçlama faaliyetleri sonrasında geminizdeki böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. Sizlerde bu kaliteli hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizleri arayıp hizmet talebinde bulunabilirsiniz.