Haşere önleme ve mücadelesi hizmetinin tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak Ekofarma müşterilerimizin işlerine artı değer kazandırma hedefiyle yola çıkmıştır.

Hedeflerimiz

Hedefimiz: Haşere Kontrol hizmetleri konusunda, sektörümüzün en büyük sıkıntısını maalesef konut ilaçlamaları oluşturmaktadır. İnsan sağlığı hiçe sayılarak bilinçsizce yapılan ve sadece ticari amaç güderek çalışan birçok ruhsatsız firmanın bulunması ve bu tarz firmaların bastırdıkları el broşürleri ile apartman girişlerine ve çöpkonteynırlarının üzerine yapıştırdıkları ilanlarla insanlarımıza ulaşmaları sebebiyle vatandaşlarımız, kendilerinin ve sevdiklerinin hayatlarını tehlikeye atmaktadırlar. Bu konuda yapılması gereken; ilaçlama hizmetini alacağınız firmanın yeterlilik ve kalite belgelerini ve hizmeti verecek olan kişilerin konu hakkında eğitim aldıklarını sorgulamanızdır.

Amacımız

Amacımız: Müşterilerimizin haşere problemi, yalıtım ve gıda güvenliği kapsamında ihtiyaçlarına kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta bir anlayış içinde çözüme giden yolun tespitini yapmak ve uygulamaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek Haşere Kontrol programları hazırlanmakta ve bu program dahilindeki eğitim ve uygulama aşamalarının tüm kayıtları HACCP sistemi prensiplerine uygun takip edilmektedir.