Ekofarma Dezenfeksiyon

Ekofarma İlaçlama ve Dezenfeksiyon

Ekofarma Dezenfeksiyon Hizmeti

            Yaşam alanlarının sürekli bir şekilde temiz tutulması hem rahat bir ortam hem de sağlıklı bir mekan yaratılmasına katkı sağlamaktadır. Ev, işyeri gibi mekanlarda yapılan temizlikler sadece yüzeylerde yapıldığında temiz bir ortam meydana getirmemektedir. Tam bir temizlikten bahsedebilmek için duvar, tavan, kapı ve daha birçok temizlenmesi zor yüzeylerin de temizliğinin yapılması gerekmektedir. Temizliğin etkisi anlıktır ve temizlikte kullanılan ilaç ve malzemelerin etkisi kısa sürelidir. Bunun için etkili ve uzun süreli bir temizlik için dezenfekte uygulaması yapılmaktadır. Dezenfekte uygulaması ile sadece ulaşılan yüzeyler değil, ulaşılamayan yüzeylerde de kapsamlı bir temizlik yapılmaktadır. Ekofarma firması ev, işyeri gibi mekanların duvar, tavan ve kapı gibi yüzeylerini kaliteli dezenfekte ilaçlarla temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.
            Sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarının oluşturulması için kapsamlı ve kaliteli bir temizlik işleminin yapılması gerekmektedir. Kapsamlı bir temizlik yaşam kalitesinin de yükselmesine yardımcı olmaktadır. Ev ve işyerlerinin dezenfeksiyonlarının sağlanması bu mekanların yaşam kalitesi açısından önemlidir. İşyerlerinde her türlü salgın hastalığı oluşturabilecek etmenler bulunmaktadır. Evlerde ise çeşitli böcek ve mikropların dışardan kolayca giriş yapabilmeleri kirlenmesini de kolaylaştırmaktadır. Ekofarma temizlik şirketi her türlü ortamda ortaya çıkabilecek böcek, haşere ve mikropları dezenfekte ederek temiz ve rahat bir ortam sağlamaktadır. Bunun için gerekli kalitede ve etkili araçlara sahip olan firma, verimli bir temizlik işlemi garantisi vermektedir.

Ekofarma Dezenfektan

            Dezenfekte uygulaması ile ev ve işyerlerinde yüksek basınçlı buhar makinesi, ozon makinesi, dezenfekte spreyler ve vakum gibi çeşitli araçlar kullanılarak temizlik işlemi uygulanmaktadır. Ekofarma firması hem personel sağlığını hem de müşteri sağlığını düşünerek sağlığa zararlı herhangi bir ilaç veya malzeme kullanmamaktadır. Dezenfeksiyon her alan için gerekli bir uygulamadır. Her tülü mekanlarda kapı, duvar, tavan gibi yüzeylerin dezenfeksiyon işlemleri kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dezenfeksiyon işlemleri son yıllarda temizlik uygulamalarında önem verilen bir uygulama olmuştur. Sadece temizlik yapılması değil, ortamın hijyenik olması da önemlidir. Hem temiz hem de hijyenik bir ortam için dezenfektan uygulamaları son derece yardımcı bir uygulamadır.