Hakkımızda

EKOFARMA TEMİZLİK VE İLAÇLAMA ŞİRKETİ

             Ekofarma 2015 yılında haşere ilaçlama alanında hizmet vermeye başlayan bir şirkettir. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeyi amaçlayan bir yapılanmaya sahibiz. Müşteri memnuniyetini firmamızın temeline yerleştirdiğimizden dolayı müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet beklentinin üzerindedir. Hizmet vermekte olduğumuz ev ilaçlama, ofis ilaçlama, iş yeri ilaçlama, ev temizliği, iş yeri temizliği, dış cephe temizliği, dezenfektan gibi hizmet alanlarımız içerisinde en iyi hizmeti sunarak hizmet verdiğimiz bölgenin en iyi firması olmayı hedeflemekteyiz. Firmamızın temel amacı her türlü gelir grubuna hitap etmek ve hizmet verdiğimiz temizlik içerisinde çevre dostu, kaliteli ve donanımlı hizmetler sunmaktır.
 

Misyonumuz

            Ekofarma temizlik şirketi olarak bizleri tercih eden müşterilerimize dünya standartlarına uygun en yeni ve en gelişmiş ürünleri, deneyimli personel kadromuz aracılığıyla eksiksiz bir şekilde hizmet verme anlayışı içerisinde hizmetlerimizi sunmaktayız. Firma olarak ilaçlama, temizlik ve dezenfektan hizmetler içerisinde her daim beklenenden daha fazlasını vererek, sektörümüz içerisinde müşteri memnuniyetine önem vererek, müşterilerimize ve çalışanlarımıza vermiş olduğumuz değeri her daim yükseltmek istiyoruz.
 

Vizyonumuz

            Ekofarma ilaçlama şirketi olarak her daim yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgenin ilaçlama firmaları içerisinde en iyisi olmak; ilaçlama ile ilgili her türlü hizmet vererek bu sektör içerisinde marka değerimizi lider konuma taşımak; bu sayede müşterilerin her daim tercih ettiği bir kuruluş haline gelen bir firma olmaktır. Müşterilerimize hizmet sunmakta olan personel kadromuzun her daim deneyimli ve yetenekli olmalıdır. Ekofarma ilaçlama şirketi olarak bu prensipler çerçevesinde ilaçlama sektörü içerisinde elde ettiğimiz başarıları devamlı bir hale getirmek.